Konkurs plastyczny już za nami.

 

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego XXI Dni Papieskich ,,Niech Zstąpi Duch Twój ” :

 

KATEGORIA I - Dzieci przedszkolne i zerówki

       I m   BEATA ŁUCZAK ,, Wyprasza nam Ducha”

                 Zespół Szkół nr1 w Kalwarii Zebrzydowskiej,

                 Opiekun p. Magdalena Chochołek -Łuczak

       II m ex aequo LENA PRZEJCZOWSKA ,,Z Duchem Świętym na górskim szlaku”

                                 Szkoła Podstawowa nr 2 w Spytkowicach,

                                 Opiekun p. Magdalena Kubiela

           II m MIŁOSZ WIĘCKOWSKI ,,Jan Paweł II pomaga Rodzinom”

                     Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Stanisławiu Górnym,

                     Opiekun p. Agnieszka Opyrchał

         III m RÓŻA KORZENIOWSKA ,, Duch Święty”

                   Przedszkole SPSK w Stanisławiu Górnym,

                   Opiekun p .Angelina Sarapata

Wyróżnienie MARTA SYNOWIEC ,,Radośni w Duchu Świętym                                                                                                                                                            

                       Przedszkole przy Zespole Szkół w Kalwarii Zebrzydowskiej

                     Opiekun p. Józefa Kunicka-Synowiec

Wyróżnienie MICHAŁ KASIARZ „ Dary Ducha Świętego”

                     Przedszkole SPSK w Stanisławiu Górnym,

                     Opiekun p .Angelina Sarapata

                                               KATEGORIA II

                        Dzieci klasy I i II Szkoły Podstawowej

     Im MILENA MOSKAŁA,, Przyjdź Duchu Święty”

           Zespół Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej

           Opiekun p. Jolanta Studnicka

     II m   ANNA WIĘCKOWSKA ,, Szczęśliwa Planeta”

               Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Stanisławiu Górnym ,

               Opiekun p. Anna Suliga

   III m ex aequo DARIA JOCHYMEK- ,, Pomoc Ducha Świętego”      

                               Szkoła Podstawowa nr 2 w Spytkowicach,

                               Opiekun p. Urszula Wołek

III m IGOR MASŁOWSKI -,, Mój rok z Duchem Świętym”

         Szkoła Podstawowa nr 2 w Spytkowicach,

         Opiekun p. Urszula Wołek

Wyróżnienie WIKTORIA KOZIK ,,Święty Jan Paweł II”

                      Zespół Szkół nr 1 w   Kalwarii Zebrzydowskiej,

                       Opiekun p. Beata Moskała

                                                     KATEGORIA III

Dzieci klasy III i IV Szkoły Podstawowej

I m   PATRYCJA WÓJCIK ,, Dary Ducha Świętego dla Mojej Ojczyzny’’

         Szkoła podstawowa nr 2 w Spytkowi

         Opiekun p. Urszula Grzywa

II m   MICHAŁ DYBA ,,Jan Paweł II naszym Przyjacielem”

           Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy,

             Opiekun p. Ewa Ryszawy

III m   OSKAR TUPTA ,,Niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi ,

                                           aby nie było biedy i głodu…”

             Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Przytkowicach

             Opiekun p. Anna Nowak

Wyróżnienie NATALIA KARCZ ,, Mój Przyjaciel”

                           Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy

                           Opiekun p. Ewa Ryszawy

                                                   KATEGORIA IV

Dzieci klasy V i VI Szkoły Podstawowej

I m PATRYCJA BYRSKA ,,Zjednoczeni w Duchu”

         Szkoła Podstawowa w Świnnej Porębie,

         Opiekun p. Elżbieta Łyczak

II m ALEKSANDRA KOT ,,Łaska Ducha Świętego”                

         Szkoła Podstawowa w Świnnej Porębie,

         Opiekun p. Elżbieta Łyczak

III m KAMILA KOS ,,Niech zstąpi duch Twój”

           Szkoła Podstawowa w Leńczach

           Opiekun p. Beata Pająk

Wyróżnienie WERONIKA FILEK ,,Duchowy Przewodnik”                        

                     Szkoła Podstawowa w Świnnej Porębie,

                     Opiekun p. Elżbieta Łyczak

Wyróżnienie GABRIELA DYBA ,,Błogosław Ojcze”

                     Zespół Szkolno –Przedszkolny w Palczy, Opiekun p. Bernadetta Żołnierek

                                                      KATEGORIA V

Młodzież gimnazjum i klasy siódme szkoły podstawowej

I m OLIWIA ŚWIATŁOŃ ,,Świat na próbę”

           Szkoła Podstawowa w Leńczach,

         Opiekun p. Beata Pająk

II m KRZYSZTOF PUTEK ,,Niech Zstąpi Duch Twój”                

         Szkoła Podstawowa w Leńczach,

         Opiekun p. Beata Pająk i p. Robert Putek

III m JAKUB FRĄCZEK ,,Napełnieni Duchem Świętym z Janem Pawłem II”

             Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy

             Opiekun p. Bernadetta Żołnierek

Wyróżnienie ANASTAZJA BADAN ,,Razem”                        

                   Szkoła Podstawowa SPSK w Stanisławiu Górnym,

                 Opiekun p. Dorota Morek

Wyróżnienie LIWIA KANIA ,,Niech zstąpi duch Twój”

                Szkoła Podstawowa w Leńczach,

                 Opiekun p. Beata Pająk

                                           KATEGORIA VI

Dzieci i Młodzież Specjalnych Ośrodków Szkolno- Wychowawczych

               KATEGORIA NIE ODBYŁA SIĘ

     ZE WZGLĘDU NA BRAK NADESŁANYCH PRAC

               Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy po odbiór nagród 27maja 2018r

o godz.16.00 do Auli Wyższego Seminarium Duchownego O.O Bernardynów

w Kalwarii Zebrzydowskiej.  

                                                                                                                Organizatorzy