Rajd 2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a także za trud przygotowania i zgłębiania wiedzy o św. Janie Pawle II. Niech wiedza zdobyta podczas niniejszego konkursu przynosi owoce w waszym życiu. Osoby, które zdobyły miejsca od I do III bardzo prosimy, aby odebrały nagrodę 27.05. 2018 w auli seminarium ojców Bernardynów o godz. 15.00. Pozostałym uczestnikom życzymy sukcesów w przyszłym roku. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

Szkoły gimnazjalne:

  • I miejsce: Oliwia Światłoń - 60 pkt.
    II miejsce: Anna Kuś - 59 pkt.
    III miejsce: Natalia Tyrpa – 58 pkt. Emilia Surówka – 58 pkt.

Szkoły podstawowe:

  • I miejsce: Kinga Gaczorek – 60 pkt.
    II miejsce: Angelika Klimowska – 58 pkt.
    III miejsce: Kamila Kos – 56 pkt. Kamil Twardowski – 56 pkt.

Ks. Leszek Kaczmarczyk

Zobacz zdjęcia

 

 

 

Lp. Nazwisko i imię Szkoła gimnazjalna Klasa
1 Baran Paulina Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 34
2 Barańska Emilia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 35
3 Bednarz Kinga Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 38
4 Bucki Dominik Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach 41
5 Gaczorek Anna Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 56
6 Gaj Daniel Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 32
7 Gałuszka Oliwia Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach 29
8 Garlacz Julia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 36
9 Górska Aleksandra Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach 51
10 Kaczka Magdalena Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach 30
11 Kowalska Karolina Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 28
12 Kuś Anna Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym 59
13 Madej Amelia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 52
14 Matuła Natalia Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach 49
15 Mikstein Gabriela Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 44
16 Mirocha Jakub Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy 36
17 Mlak Oliwia Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach  
18 Oleś Martyna Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 33
19 Pająk Natalia Zespół Szkół Nr1 29
20 Pilch Kornelia Zespół Szkół Nr1 31
21 Radwan Natalia Zespół Szkół Nr1  
22 Salawa Wiktoria Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach 37
23 Surówka Emilia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 58
24 Szlachta Klaudia Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach 33
25 Światłoń Oliwia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 60
26 Trela Karolina Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach 30
27 Tyrpa Natalia Zespół Szkół Nr1 58
28 Wicher Julia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 41
29 Zielińska Oliwia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 31
30 Żegliński Jakub Zespół Szkół Nr1 31

 

 

 

 

Lp. Nazwisko i imię Szkoła podstawowa Klasa
1 Błachut Tymon Zespół Szkół Nr1 44
2 Brzezińska Nadia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 17
3 Brzuchacz Adrianna Zespół Szkół Nr1 46
4 Bucka Maria Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 24
5 Chudzik Maja Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 30
6 Cycoń Oskar Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy 45
7 Drzyzga Dawid Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej         w Zebrzydowicach 22
8 Gaczorek Kinga Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 60
9 Graczyk Franciszek Zespół Szkół Nr1 36
10 Jarosz Małgorzata Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy 17
11 Jarosz Piotr Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej         w Zebrzydowicach 38
12 Klimowska Angelika Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły 58
13 Kolasa Szymon Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 35
14 Kołodziej Julia Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej     w Zebrzydowicach 35
15 Kos Kamila Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 56
16 Kot Emilia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 36
17 Kuzianik Krystian Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły  
18 Łukasiak Zuzanna Zespół Szkół Nr1 44
19 Łyczak Oliwia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 20
20 Machnik Oskar Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 29
22 Maj Jakub Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 21
23 Mamcarczyk Olga Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy 48
24 Nogala Wojciech Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy 37
25 Nowak Wiktoria Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 42
26 Nowak Kamil Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy 43
27 Ochman Wanessa Zespół Szkół Nr1 43
28 Okręglicki Jowita Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy 41
29 Oleś Natalia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 29
30 Pająk Weronika Zespół Szkół Nr1 27
31 Pawlik Konrad Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy 27
32 Piątek Oliwia Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej    w Zebrzydowicach 33
33 Pływacz Zofia Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy 39
34 Rajda Zofia Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy 31
35 Rakoczy Michał Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 38
36 Rywotycka Emilia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 22
37 Sidzina Weronika Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 21
38 Stanek Magdalena Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 27
39 Stanek Tomasz Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach 31
40 Surma Emilia Zespół Szkół Nr1 34
41 Ślusarczyk Emilia Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 25
42 Twardowski Kamil Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły 56
43 Węgrzyn Anna Zespół Szkół nr 6 w Leńczach 43
44 Wojas Krystian Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej     w Zebrzydowicach 24
45 Żurek Emilia Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej     w Zebrzydowicach 15